Nasze DNA to Twoje R&D

Asystentka Dyrektora Zarządzającego

Mamy do zaproponowania Ci możliwość rozwijania się w profesjonalnym środowisku. Jedyne granice rozwoju to te, które postawisz sobie sam. Znajdziesz u nas zaangażowanie i entuzjazm oraz sprzyjające i pełne zaufania międzynarodowe środowisko.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem naszego biura oferujemy pracę jako Asystentka Dyrektora Zarządzającego.

  • Warszawa
  • 3/4 etat, pełen etat
  • Praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • zapewnienie płynnego obiegu dokumentów, rozliczanie wydatków firmowych, ewidencja umów na dysku sieciowym;
  • tworzenie zestawień, aktualizacji raportów oraz przygotowywanie prezentacji Power Point dla General Managera;
  • wsparcie w procesie fakturacji oraz monitorowanie terminów płatności zgodnie z obowiązującym w firmie procesem;
  • doraźna opieka nad firmowym kontem LinkedIn oraz aktualizacja treści na stronie WWW;
  • współpraca z dostawcami usług zewnętrznych, m.in. firmy kurierskie, biuro księgowe, dostawcy artykułów spożywczych i biurowych, doraźna obsługa recepcji;
  • administracyjne wsparcie biura oraz General Managera
Nasze wymagania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (stanowiska administracyjne, związane z zarządzaniem biurem, asystenckie)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel i PowerPoint)
  • dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • proaktywność oraz umiejętność samodzielnej realizacji zadań, jak i pracy w grupie
To oferujemy
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • przyjazna i pozytywna atmosfera pracy
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw oraz wpływu na rozwój procesów administracyjnych
  • prestiżowe i świetnie zlokalizowane biuro: budynek Metropolitan
Wyślij nam swoje CV

    Imię i nazwisko*

    Dział

    Profil Linkedin
    CV
    Wiadomość

    Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na moją wiadomość, a także potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności EURO-FUNDING.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla EURO-FUNDING dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.